Wynajem nagłośnienia

wynajem-miksera-naglosnienie-targowe-krakowW końcu doczekałeś dnia kiedy zagra Twój ulubiony zespół i to ostatni raz na żywo. Właśnie jesteś przy scenie i masz zamiar usłyszeć ten ulubiony kawałek wraz z 3 tysiacami fanów. Niesamowita atmosfera i zabawa przekreśla wszytko przez złe nagłośnienie sceniczne
Niespecjalnie oszałamiające, zdarzenie? Uświadom sobie teraz, że role się odwracają i to Ty stałeś się sprawcą tego zamieszania. Aby nie spełnił się ten koszmar, należy pamiętać, że każdy rodzaj organizowanej imprezy potrzebuje dopasowanego nagłośnienia wraz z profesionalną obsługą techniczną. Zdając sobie sprawę z tego faktu zaręczamy że nie zależnie czy obsługujemy koncert, festiwal, czy mały piknik dokładamy wszelkich starań, aby dźwięk na waszym wydarzeniu był jak najlepszej jakości a obsługa na najwyższym poziomie. Obsługa imprez w naszej firmie to podstawowy filar działania w tym: wynajem sceny, scena mobilna, nagłośnienia, oświetlenia.

Przede wszystkim wysoki standard brzmienia.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, event managerów lub organizatorów, a w szczególności słuchaczy, tworzonych przez Ciebie wydarzeń, nasza wypożyczalnia nagłośnienia zapewni Ci sprzęt nagłośnieniowy dostosowany do potrzeb twojego wydarzenia, jak również dopasowana do danego typu sceny / estrady czy publiczności. Nasz system nagłosnieniowy to QSC, MACKIE , JBL. Na naszej stronie znajdziecie państwo również do wypożyczenia: efekty dyskotekowe, jbl srx, kabel zasilający, splitter antenowy, sprzęt nagłośnieniowy hk audio i electro voice. W wyniku tego każde przygotowywane przez Ciebie imprezy okolicznościowe, konferencje, imprezy plenerowe, targi pracy, pikniki firmowe, czy festiwale staną się niesamowitą i zapadającą w pamięci wydarzeniem. Oferujemy wynajem scen różnych rozmiarów wraz z nagłośnieniem w którego w skład wchodzi: głośnik basowy, kolumna głośnikowa, nagłośnienie estradowe czy liniowe. Nagłośnienie imprez typu wesela, studniówki również wchodzą w skład naszej oferty. Wynajem sprzętu na którym pracujemy jest wysokiej klasy. Nasza wypożyczalnia posiada na wynajem mikrofonu shure sm 58, shure beta, shure slx. Posiadamy w swoich magazynach nagłośnienie wiodących, globalnych marek jak: QSC, Allen & Heath, Mackie, Alto, Sennheiser, AKG, na skutek czego, każdy event nagłaśniany przez naszą firmę charakteryzuje się jakością na najwyższym poziomie. Pasmo przenoszenia naszego sprzętu jest uzależniony od jego rodzaju i skali. Każdy nasz mikser analogowy wyposażony jest w wyjścia stereo i wyjścia stereo i minimum 4 wejść mikrofonowych. wynajem-mikrofonow-targowe-shure58-beta-glx

Oprócz nagłośnienia w tym kolumn aktywnych i niskotonowych, mikrofonów, zestawów bezprzewodowych, mikserów monofinicznych i stereofonicznych audio, mikrofonów nagłownych oraz końcówek mocy jak również sprzętu dla DJ-a: Playery i Miksery, proponujemy również: akcesoria jak Sterowniki DMX do oświetlenia czy tworzenia dymu, dimmery, belki oświetleniowe led bary, pary led, głowy wash, beam oraz spot move. Przede wszystkim specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu imprez w tym warsztatów, konferencji, szkoleń, pikników, koncertów, imprez plenerowych itp, zaczynając od projektu po całkowitą realizację. Zajmujemy się również scenografią. Z naszą pomocą przygotujemy dla Ciebie wszelkiego rodzaju wydarzenia jak występy kabaretowe, koncert zespołu muzycznego, pokaz taneczny i stworzyć wyjątkowy event, który zapamiętacie do końca życia. Dzięki wieloletniemu doświadczenie w evetach i obsługą przez profesionalnych event managerów, zapewniamy, doradzamy oraz oferujemy nietypowe rozwiązania, które na pewno spełnią wszelkie oczekiwania, najbardziej wymagających kontrahentów.
wynajem-glosnikow-naglosnienietargowe-krakow Każde zleceniu traktujemy indywidualnie, a współpraca z nami przyniesie satysfakcje ze zrealizowanych usług.
Nasze podejście do klienta charakteryzuje się indywidualnym podejściem, elastycznością oraz gwarantujemy najwyżej jakości usług. Nasze zangażowanie w wykonywane usługi wynika z pasji, profesjonalizmu oraz świadommości o zadowoleniu i komforcie nie tylko uczestników, ale również otoczenia, w którym odbywa się impreza. Wyrażamy pełną dyspozycyjność.

wynajem-mikserow-cyfrowych-naglosnienie-targowe Do każdego rodzaju wydarzenia należy podejść od podstaw
Organizacja konferencji, organizacja szkoleń czy tłumaczeń symultanicznych wymaga pełnego profesjonalizmu, ponieważ na ich sukces składa się wiele czynników. Najczęściej są to bardzo ważne wydarzenia, gromadzące mnóstwo specjalistów zainteresowanych daną dziedziną, zatem nagłośnienie konferencyjne stanowi najważniejszy punkt, bez którego event nie będzie miał miejsca. Oferowany przez nas wynajem sprzętu świetnej klasy mikrofonów zagwarantuje wygodę podczas wystąpień oraz oszczędzi dodatkowego stresu. Warto również zadbać o inne elementy, które znacznie podniosą jakość wydarzenia i komfort uczestników: catering, transport czy oświetlenie, które grają równie ważną rolę. Dzięki doświadczeniu oraz zespołowi naszych fachowców żaden istotny aspekt nie zostanie pominięty, dając kompleksową i profesjonalną usługę.
Wypożyczalnia nagłośnienia liczy za wynajem zestawu sprzętu audio pierwszą dobę 100% ceny a kolejna doba liczona jest - 50%. Oświetlenie sceniczne również mamy w pakiecie i można je wynająć razem ze sceną i zadaszeniem