Kratownica aluminiowa - Wynajem - Kratownica quadro system - Trawers

rozmiary-kratownicy-wypozyczalnia-krakow.jpg

W naszym przedsiębiorstwie bazowym elementem jest kratownica aluminiowa quadro system, kratownica sceniczna i kratownica estradowa na dłuższy i krószy termin wynajmu. Budujemy z nich konstrukcje sceniczne. Posiadamy sprzęt producenta Alustage kratownica najlepszej jakości. Drugim producentem kratownicy, które używamy jest duratruss dt z których budujemy stoiska targowe.

Nasza kratownica aluminiowa 2m charakteryzuje się solidnym aluminiowym wykonaniem. System kratownic 290A o rozmiarze 29cm x 29cm stworzyny jest z rury o rozmiarze 50x2mm i lamelek 20x2mm. Kratownica aluminiowa ze względu na swoją trójwymiarową budowę posiada korzystny wygląd i barwę oraz dużą wytrzymałość. Dzięki temu można storzyć przeróżne konstrukcje od podstawowego kwadratu czy prostopadłościanu aż po rozbudowane sześciany i prostopadłościany. Oprócz systemu quadro w ofercie jest tri system i duo system jak również statywy oświetleniowe, kolumny aktywne i statywy kolumnowe, subwoofery aktywne, sprzęt dj, miksery dj, końcówi mocy.

Kratownice aluminiowe i trawersy quadro zdecydowanie nadają się do wynajmu do budowania takich konstrukcji estradowych jak zadaszenia estradowe i sceniczne, podłoże do ekranów bezszwowych lub diodowych led, stoisk targowych,.
Do konstrukcji scenicznej często montuje się ruchome głowy i wypożycza się podesty sceniczne do budowy sceny estrady.

wynajem-kratownicy-krakow-odcinek-prosty.jpg
Dodatkowo z kratownicy aluminiowej możemy zbudować bramki oświetleniowe i bramki nagłośnieniowe. Dodatkowo można przymocować baner oczkowy do udekorowania sceny. Zastosowanie konstrukcji aluminiowch możemy spotkać na wszelkich imprezach, gdzie potrzeba bramek dźwiękowych oraz oświetleniowych. Wiele firm używa kratownicy aluminiowej również do montażu dekoracji scenicznych oraz do budowy konstrukcji banerów reklamowych. W naszej ofercie mamy do dyspozycji różne elementy kratownicy i trawersów w tym:
Odcinki proste: 4m, 3m, 2,75m, 2m, 1,75m, 1,5m, 1,25m, 1m, 0,75m, 0,5m, 0,25m
Trójniki oraz trójniki z dodatkowym wyjściem, corner boxy - narożniki do kratownicy, kolana do tworzenia bramek. Do każdego odcinka quadrosystem możemy zamontować uchwyt i klamrę tworząc rampę oświetleniową. Tak profesionalna konstrukcja oświetleniowa świetnie sprawdza się na imprezach integracyjnych lub weselach. System quadro kratownica oświetleniowa można spotkać również w opcji tri system i duo system. Na kratownice estradowe wynajmowane na dłuższy okres czasu są w niżeszej cenie, podesty sceniczne również.

Aby można było zbudować konstrukcje sceniczne z naszej wynajętej kratownicy aluminiowej oprócz samych elementów należy posiadać akcesoria do łączenia jak sworznie, piny i zawleczki.Do połączenia 2 elementów potrzebujemy 4 sworzni oraz 8 pinów i 8 zawleczek. Musi posiadać gniazdo do wsadzenia sworznia.
Każdy sworzeń posiada 2 dziury na wylot do których wbjia się piny a potem do nich wkłada zawleczki. Przyda się również miedziany młotek do wbjiiania pinów. Do ustabilizowania konstrukcji najlepiej stosuje się podstawy stabilizujące zazwyczaj o rozmiarach 60cm x 60cm.
Nasze kratownice estradowe są wykonane w wysoki standardzie, a potwierdzeniem tego jest certyfikat TÜV i ISO DIN 4113 każdy z elmentów jest dokładnie przetestowany pod względem jakości wytrzymałości i wykoania. Wszytkie części oprócz wspominanej lekkiej wagi i wytrzymałej rury głównej ma możliwość utrzymać znaczny ciężar. Dzięki temu kratownice aluminiowe mają zastosowanie jako główna konstrukcja aluminiowa techniki scenicznej. Oprócz systemu quadro system możemy również spotkać system tri oparty na 3 rurach fi50 i system duo podwójnych rur fi50.

wypozyczalnia-kratownicy-quadro-krakow
Trójnik z dodatkowym wyjściem

wynajem-kratownicy-quadro-trojnik
Trójnik
wynajem-kratownicy-quadro-kolano
Kolano
wynajem-kratownicy-quadro-corner-box
Corner box