Założenia przedsiębiorstwa

Jesteśmy agencją kreatywnego myślenia, która cały czas jest rozwiajana przez wysoko wykwalifikowaną kadrę osób z dużym doświadczeniem, dla których nie ma problemu nie do rozwiązania a montaż sstoisk targowych to czystą przyjemnością. Nasze przedsiębiorstwoo charakteryzuje się obsługą imprez i konferencji w tym obsługa targów dla kilenta indywidualnego jak i korpooracyjnego. W szczególności zajmujemy się wypożyczaniem kratownic aluminiowych quadro, z których budujemy zabudowy stoisk targowych. Pracujemy w Krakowie ale również w każdej innym miesjcu w Polsce. Obsługujemy w naszej firmie imprezy masowe, różnego rodzaju targi beauty, imprezy plenerowe i stosujemy systemy wystawiennicze. Nasza wypożyczalnia stosik targowych cechuje się całkowitą obsługą tego typu sprzętu targowego w tym wynajem nagłośnienia czy głowy ruchome led. Montujemy stoiska Budujemy sceny i estrady na każdy rodzaj wydarzenia jak festiwale i kongresy, pikniki i imprezy firmowe, konferencje i fora tematyczne. W zakres działalności firmy wchodzi także branding sceny i estrady. W dużej mierze staramy się zadowolić klienta w każdym momencie realizacji projektu, a także chętnie udzielamy rad. Naszą kwaterą główną jest Kraków, ale jak najbardziej realizujemy projekty w całej Polsce.

Nasza wypożyczalnia stoisk targowych posiada tylko kratownice najlepszej jakości.
Potwierdzają to certyfikaty najlepszej jakości , które są potwierdzone przez niezależne firmy badawcze: TUV i SLV jak również przez monitoring kontroli ISO. Na bezpieczeństwo budowanych przez nas stoisk targowych zwracamy bardzo dużą uwagę. Sprzęt spawany na własną rękę bez atestów, mógł być niebezpieczny dla użytkownika stoiska targowego. Często można zaobserwować u innych firm. Gdy zastanawiasz się nad zabudową stoisk targowych z kratownic aluminiowych, zwróć się z prośbą o dokumenty potwierdzające ich jakość i atest. Kratownice aluminiowe quadro są tłoczone z prfilu aluminiowego, których ścianka rury jest o grubości 2mm lub 3mm. Każda z tej kratownicy aluminiowej ma różne zastosowanie. Można wynająć kratownicę o wymiarach 0,21m , 0,42m, 0,5m, 1m, 1,25m, 1,5m, 1,75m, 2m, 2,25m, 2,5m, 2,75m, 3m, 3,5m, 4m oraz łączyć je ze sobą tworząc różne odcinki i konstrukcję, dzięki temu organizacja imprez będzie o wiele prostsza.

Do czego może służyć taki podest sceniczny ? Nasza kreatywność nie zna granic.
Zaczynając od czegoś małego jak brak stołu na sprzęt estradowy - podest sprawdzi się tu znakomicie, tak samo DJ nie ma na czym postawić swoich DECK-ów, również zaradzimy. Nie martw się o wysokość dostosujemy ja do wzrostu osoby korzystającej z podestu scenicznego. Potrzebujesz schodów na scenę, zbudujemy każdy rodzaj i na każdą wysokość.

Potrzebujesz stworzyć coś na większą skalę nie ma problemu zamontujemy dla Ciebie:
- Scenę na wydarzenia kulturalne i publicystyczne konferencje, forum ekonomiczne itp.
- Organizujesz pokazy mody chętnie zaprojektujemy dla Państwa wybieg dal modelek i modeli
- Koncert chóru w filharmonii bez problemu przygotujemy profesjonalne podium dla wokalistów
- Wydarzenie sportowe, które powinno zobaczyć tysiące ludzi. Śmiało stworzymy trybunę według Państwa wytycznych długość szerokość na różnych wysokościach.
- Wydarzenie sportowe maraton zumby lub warsztaty taneczne, skonstruujemy najlepszą sceną dal tancerzy aby zarówno oni jak i uczestnicy byli zadowoleni.
- Chciałbyś zaprezentować nowy model samochodu na scenie. Zbudujemy specjalne najazdy dla samochodów oraz wzmocnią estradę dla samochodów do 3,5t
- Świadczymy usługi stolarskie do dekoracji i zabudowy stoiska

Masz inny pomysł, co chciałbyś stworzyć, ale nie wiesz jak ?
Chętnie Ci pomożemy - zadzwoń lub napisz do Nas. Nasza firma tworzona jest przez wybitnych fachowców z branży eventowej, dzięki czemu, każdy projekt przez

Nas realizowany to gwarancja pewnego sukcesu !