Wynajem stoisk targowych / Konstrukcje -kratownice aluminiowe QUADRO - zabudowy targowe

zabudowy-stoiska-targowego-konstrukcje-aluminioweNasza wypożyczalnia kratownic aluminiowych quadro umożliwia wynajem stoisk targowych oraz ich budowę na różngo rodzaju targi w Krakowie oraz w całej Europie. Nasze konstrukcje targowe posiadają wszystkie potrzebne atesty bezpieczeństwa TUV. Kratownica aluminiowa quadro z której zbudowana jest zabudowa stoisk targowych ma rozmiar 29 cm x 29 cm o nazwie 290A.
Jej długości odcinków prostych mogą mieć bardzo długie rozmiary, za sprawą tego, że każdy z elementów można łączyć ze sobą. Zabudowy stoisk targowych można dodatkowo wypełnić płytami osb, gipsowymi oraz pokryć ich hipsem lub innym materiałem dekoracyjnym. Dla uatrakcyjnienia stoiska targowego można na bocznych ścianch zamontować banery oczkowe z przygotowaną wcześniej garfiką zwiazana z daną branżą czy rodzajem targów. Zabudowa stoiska, może być również w formie wyspy handlowej. Montaż stoisk targowych również jest w naszej ofercie. Do takiego projektu stoiska warto również zastosować ścianki wystawnicze.

Szkielety konstrukcji,które powstają maja zazwyczaj kształt sześcianiu lub prostopadłościaniu tworząc stoisko wystawiennicze.
Stoiska targowe mają również kształty nie typowe w formie przestrzenej litery L lub trójnika. Budując stanowiska targowe najstabilniejszą konstrukcją będzie ta która będzie posiadała minimum 4 podpory, które też informują o wysokości stanowiska - konstrukcji targowej. Główna rura kratownicy ma rozmiar Fi 50 a lamelki mniejsze rury, które łączą 4 rury Fi 50 mają rozmiar 22mm. W naszej siedzibie istnieje strefa eksperta do realizacji celów, które wyznaczają Nam klienci, aby każde stoisko targowe czy systemy wystawiennicze były najwyszej klasy. A jak wiadomo budową stoisk targowych w naszej firmie zajmują się specjaliści. Do budowy stoisk z zabudową targową, w której skład wchodzą ścianki wystawiennicze, wyspy handlowe, zastosowano aluminimum najwyższej klasy. wypozyczalnia-kratownicy-konstrukcje-targowe

Dzięki lekkiej konstrukcji nie ma trudnści z montaże stoiska targowego. Już 3 osoby mogą poradzić sobie z konsrukcją np prostopadłościanu 4m x 6m. Zabudowa stoisk targowych o wysokości powyżej 2m charakteryzuje się użyciem statywów o odpowiednim obciążeniu i wysokości, im wyższa konstrukcja tym należy się zaopatrzyć w wyższy i mocniejszy statyw wind-up. Aby połączyć elementy kratownicy aluminiowej ze sobą potrzebujemy elementu łączącego zwanego sworzniem. Jest to aluminiowy pełny element z 2 dziurami ustawionymi symetrycznie do siebie. Po zamontowaniu połowy sworznia w komorze w jednej z rura jednej części kratownicy aluminiowej, montujemy drugą część co powoduje, że 2 elementy są ze sobą połączone. Aby ustabilizować oba elementy należy do jednej i drugiej rury wbjić piny które zablokują elementy od rozłączenia, na koniec należy każdy pin zablokować zawleczą.
Do pełnego połączenia 2 elementów potrzeba 4 sworzni wraz z 8 pinami i zawleczkami. W miejscach gdzie organizowane są miedzynarodowe targi i zabudowa stoisk jest potrzebna. Zazwyczaj odbywa się to na prostej i ubitej powierzchni, dzięki czemu nie ma problemu z ustabilizowaniem konstrukcji targowej. W takim wypadku stosuje się zazwyczaj podstaw o wymiarach 60cm x 60 cm lub 80cm x 80cm o dużym ciężarze. Strona główna przedstawia nasze wybrane realizacje stoiska targowego i stoiska wystawiennicze. Warto również zapoznać się z naszą polityką poprawności przed skorzystaniem z naszej stron.

Przede wszystkim specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu imprez masowych i imprez plenerowych, w tym warsztatów, konferencji, szkoleń, pikników, koncertów, imprez plenerowych itp, zaczynając od projektu po całkowitą realizację, gdzie można zastosować stoiska wystawiennicze. Nasza strona główna www prezentuje pełną ofertę naszej firmy. Zajmujemy się również scenografią. Z naszą pomocą przygotujemy dla Ciebie wszelkiego rodzaju wydarzenia jak występy kabaretowe, koncert zespołu muzycznego, pokaz taneczny i stworzyć wyjątkowy event, który zapamiętacie do końca życia. Dzięki wieloletniemu doświadczenie w evetach i obsługą przez profesionalnych event managerów, zapewniamy, doradzamy oraz oferujemy nietypowe rozwiązania, które na pewno spełnią wszelkie oczekiwania, najbardziej wymagających kontrahentów. wynajem-podwieszanej-kratownicy-wpozyczalnia-krakow
wynajem-stoiska-targowego-kratownica

Kolejnym aspektem w budowie stoiska targowego jest wynajem oświetlenia targowego, który posłuży Nam do zwiększenia atrakcyjności stoiska, po przez doświetlenie ważnych elementów pod czas prezentacji.
W szczególności prezentowany produkt. Nasza wypożyczalnia oświetlenia targowego dysponuje oświetleniem led i oświetleniem żarowym oraz oświetleniem wyładowczym i są to oczywiście źródła oświetlenia. Oprócz produktów przy stosiku targowym warto doświetlić wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne w tym banery reklamowe zamontowane na konstrukcji kratownicy. Dodatkowo na kratownicy można zamontować kolumny aktywne - głośniki jak również projktory i rzutniki oraz ekrany projekcyjne.